Czy to Twoja firma?

POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG W KALISZU praca

Kalisz
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG W KALISZU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG W KALISZU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG W KALISZU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG W KALISZU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG W KALISZU - oferty archiwalne

  • Starszy instruktor ds. ogrodniczych

    POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW - OKRĘG W KALISZU
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie instruktazu i organizowanie szkoleń dla zarządów rodzinnych ogrodów działkowych i działkowców w zkaresie nowoczesnego zagospodarowania działek oraz ich modernizacji, inicjowanie i organizowanie konkursów działkowych, nadzorowanie zagospodarowania działek i rodzinnych ogrodów działkowych, doradztwo w zakresie ogrodnictwa i ochrony środowiska, pokazy cięcia i ochrona roślin, prowadzenie elektronicznego rejestru działek i działkowców, wdrażanie polityki oświatowej, wizje lokalne w ogrodach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ogrodnicze
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ogrodnicze, praktyka na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, mile widziany emeryt lub rencista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące i dalsze zatrudnienie na czas
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik biura okręgu

    • Kalisz

      Oraganizowanie pracy biura, kierowanie biurem i nadzór nad zatrudnionymi pracownikami, organizowanie posiedzeń Okręgowego Zarządu i Okręgowej Rady, realizowanie uchwał organów nadrzędnych, sprawowanie nadzoru nad stroną internetową Okręgu, prowadzenie gospodarki finansowej Okręgu, zarządzanie majatkiem Związku, nadzór nad prowadzonymi inwestycjami w ogrodach, nadzorowanie prowadzonych spraw sądowych i administracyjnych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne, praktyka na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, znajomość obsługi komputera, mile widziany emeryt lub rencista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Kaliszu