Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU praca

Kalisz
Roboty związane z budową dróg i autostrad
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika hr / kadry

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. HR

    GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
    • Trzcinica
    • umowa o pracę
    Polecana
    Wygasa

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr i płac

    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZU
    • Kalisz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1.Prowadzenie spraw związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, w tym
      - prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
      - sporządzanie umów o pracę
      - sporządzanie świadectw pracy
      2. Sporządzanie list płac
      3.Obsługa ZFŚS
      4.Przygotowywanie i wysyłanie raportów /deklaracji do ZUS, GUS, US, PPK
      5. Bieżące monitorowanie zmian w Kodeksie Pracy oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziana praktyka na ww. stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik drogowy

    • Kalisz
    • 2 800 zł / mies.

      Wykonywanie wykopów rowów przy użyciu siły fizycznej, praca przy układaniu masy bitumicznej, układanie krawężników, kostki brukowej. praca przy załadunku rozładunku materiałów budowlanych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: min. 2 miesiące doświadczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Kaliszu