Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU praca

Kalisz
Szkoły podstawowe
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU - oferty archiwalne

  • Psycholog

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W KALISZU
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      udzielanie pomoicy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, rodzicom i nauczycielom, rozwiązywanie problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów itp (1/2 etatu)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Matematyka
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 712 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stopnia awansu zawodowego.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu