Czy to Twoja firma?

NEWPLAST POLAND sp. z o.o. praca

Kalisz

Jesteśmy Newplast Poland, dumnym przedstawicielem przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, zlokalizowanym w sercu malowniczego Wrocławia. Nasza pasja i specjalizacja to obróbka tworzyw sztucznych, a naszym celem jest dostarczanie produktów, które wyróżniają się na rynku doskonałą jakością. Choć nie możemy teraz podzielić się pełnymi szczegółami naszej oferty, chcemy, abyś wiedział, że innowacyjność i najwyższe standardy są dla nas kluczowe.

W NEWPLAST POLAND wierzymy, że technologia jest siłą napędową doskonałości. Dzięki zaawansowanym technikom obróbki tworzyw sztucznych, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty są wynikiem ciągłego dążenia do perfekcji i innowacji, które stanowią o naszej wyjątkowości na rynku.

Nasza historia, choć nieudokumentowana w tym opisie, jest napisana przez każdego klienta, który zaufał naszemu doświadczeniu i jakości. Każdy projekt, który opuszcza nasze hale produkcyjne, jest świadectwem naszego zaangażowania i profesjonalizmu. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość podzielenia się naszymi osiągnięciami i planami na przyszłość.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z NEWPLAST POLAND – Twoim partnerem w dziedzinie wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

NEWPLAST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna produkcja / przemysł badania i rozwój

Oferty pracy NEWPLAST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca NEWPLAST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa NEWPLAST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Kaliszu

NEWPLAST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NEWPLAST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NEWPLAST POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik magazyniera

    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc magazynierowi, ważenie towaru, przygotowywanie towaru do wysyłki itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, dobry stan zdrowia (dźwiganie towaru), doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu

    • Kalisz

      Praca na magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
      • Inne wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe UDT.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wstępnie umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.

    • Kalisz

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

      Oferujemy

Pracodawcy w Kaliszu