Krajz Bud Marek Krajza

Czy to Twoja firma?

Krajz Bud Marek Krajza praca

Kadzidło

Firma Krajz Bud Marek Krajza jest firmą budowlaną specjalizującą się w ciesielstwie. Powstała w 2004 roku. Ze względu na długoletnie doświadczenie jest ekspertem w tej dziedzinie budownictwa.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji dachowych drewnianych - więźb. Prowadzimy też sprzedaż i montaż wiązarów dachowych.

Krajz Bud Marek Krajza najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kadzidło
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Krajz Bud Marek Krajza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krajz Bud Marek Krajza

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krajz Bud Marek Krajza

Siedziba główna

Praca Krajz Bud Marek Krajza - oferty archiwalne

  • Pomocnik budowlany

    • Ostrołęka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma zatrudni osobę do pracy na budowie głównie w ciesielstwie przy montowaniu konstrukcji drewnianych.

      Etapy rekrutacji: przesłanie CV, rozmowa telefoniczna i spotkanie w biurze

      Zainteresowane osoby proszę o kontakt: 510-330-381

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie elementów z drewna do montażu,
      • montaż konstrukcji drewnianych przy użyciu dźwigu

      Wymagania

      • doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy,
      • umiejętność czytania rysunku technicznego
      • dyspozycyjność do pracy w delegacji, nocleg opłacony przez Zatrudniającego podczas wyjazdów
      • gotowość do pracy na budowach w Warszawie.

      Oferujemy

      • 4500-6000 zł miesięcznie
      • umowę o pracę na cały etat
      • nocleg opłacony przez Zatrudniającego podczas wyjazdów służbowych