OBRAMET Sławomir Płuciennik

Ślusarstwo
OBRAMET Sławomir Płuciennik najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy OBRAMET Sławomir Płuciennik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OBRAMET Sławomir Płuciennik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OBRAMET Sławomir Płuciennik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - OBRAMET Sławomir Płuciennik

Pełna nazwa
OBRAMET SŁAWOMIR PŁUCIENNIK
Adres rejestrowy
ul. Brzozowa 7 05-420 Józefów
NIP
5320014182
REGON
014215511
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
10.01.1989
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 29.32.Z Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli
  • 30.92.Z Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich
  • 25.12.Z Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca OBRAMET Sławomir Płuciennik - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji ( 168 j)

    • Józefów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace produkcyjne przy obróbce metalu, obsługa maszyn do obróbki metalu, inne prace produkcyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : zdolności manualne, praca w produkcji, możliwość przyuczenia do zawodu operatora obrabiarek CNC [Inne] : wynagrodzenie do negocjacji uzależnione od kwalifikacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Technolog - koordynator produkcji ( 167 j)

    • Józefów

      opracowywanie procesów technologicznych, koordynowanie i zarządzanie produkcją, kontrola jakości, kontakt z klientem, gospodarka materiałowa i narzędziowa, inne prace biurowo-produkcyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość technologii obróbki metalu, znajomość zarządzania produkcją, obsługa programów CAD/CAM; prawo jazdy B [Inne] : wynagrodzenie do negocjacji uzależnione od kwalifikacji i obowiązków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
  • Operator maszyn cnc (166 j)

    • Józefów

      obsługa obrabiarek CNC, obsługa maszyn do obróbki skrawaniem, inne prace produkcyjne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : programowanie i obsługa maszyn CNC do obróbki skrawaniem [Inne] : Zatrudnimy osobę do przyuczenia w obsłudze maszyn CNC. Zarobki do ustalenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN

Pracodawcy w Józefowie