Czy to Twoja firma?

FIZJO-RYTM Michał Sklebic praca

Jemielnica

Od momentu naszego powstania w 2013 roku, FIZJO-RYTM stał się synonimem zaawansowanej opieki fizjoterapeutycznej w sercu Jemielnicy, niedaleko Strzelec Opolskich. Nasza misja jest prosta, lecz ambitna – dostarczanie usług rehabilitacyjnych na najwyższym światowym poziomie, zawsze z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

W FIZJO-RYTM zrozumienie i empatia idą w parze z profesjonalizmem i skutecznością. Nasz zespół specjalistów z dziedziny fizjoterapii jest zaangażowany w ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, aby nasze terapie manualne, rehabilitacja ortopedyczna, neurologiczna, uroginekologiczna, niemowląt i dzieci, a także masaże były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla naszych pacjentów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze metody terapeutyczne są zawsze zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Stosujemy innowacyjne techniki, takie jak suche igłowanie czy indywidualne wkładki ortopedyczne 3D, które są dostosowane do unikalnych potrzeb naszych pacjentów. Nasze komputerowe badanie stóp i ciała to przykład jak technologia wspiera nas w dokładnej diagnostyce i planowaniu skutecznego leczenia.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od konsultacji fizjoterapeutycznych, przez badania kręgosłupa, terapię tkanek miękkich, wizyty domowe, terapię mięśniowo-powięziową, po terapię manualną i przeciwbólową. Wierzymy, że każdy pacjent zasługuje na spersonalizowaną opiekę, dlatego każdy plan leczenia jest starannie dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Nasza placówka jest miejscem, gdzie pacjenci mogą oczekiwać nie tylko leczenia, ale i wsparcia na każdym etapie swojej drogi do zdrowia. To tutaj, w przyjaznej i otwartej atmosferze, odnajdują siłę i motywację do walki z dolegliwościami i powrotu do pełni zdrowia.

W FIZJO-RYTM każdy dzień to nowa historia sukcesu. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych pacjentów i wspólnego pisania kolejnych rozdziałów w historii zdrowia i dobrego samopoczucia.

FIZJO-RYTM Michał Sklebic najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FIZJO-RYTM Michał Sklebic

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIZJO-RYTM Michał Sklebic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIZJO-RYTM Michał Sklebic

Siedziba główna

Praca FIZJO-RYTM Michał Sklebic - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta uroginekologiczny

    FIZJO-RYTM Michał Sklebic
    • Jemielnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z kobietami w ciąży i po porodzie, praca z pacjentami z nietrzymaniem moczu, z niewydolnością mięśni dna miednicy, dysfunkcjami bólowymi. Mobilizacja i terapia blizn, masaż klasyczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu, diagnoza i terapia urologiczna
      • Inne wymagania: Numer wykonywania zawodu, kursy z uroginekologii lub chęci odbycia kursów z tego zakresu. 1 rok doświadczenia lub chęć nauki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 776 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jemielnicy