Czy to Twoja firma?

RTEKO REMIGIUSZ LECHOWSKI-TOMASZ ZIĘCIK praca

Jelenia Góra
RTEKO REMIGIUSZ LECHOWSKI-TOMASZ ZIĘCIK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Jelenia Góra
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy RTEKO REMIGIUSZ LECHOWSKI-TOMASZ ZIĘCIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RTEKO REMIGIUSZ LECHOWSKI-TOMASZ ZIĘCIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RTEKO REMIGIUSZ LECHOWSKI-TOMASZ ZIĘCIK - oferty archiwalne

  • Magazynier

    RTEKO REMIGIUSZ LECHOWSKI-TOMASZ ZIĘCIK
    • Jelenia Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie paczek do wysyłki, przygotowanie towaru (części samochodowe), rozkładanie towaru w magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jeleniej Górze