DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI

Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski

DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI

Pełna nazwa
DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DOBROWOLSKI
Adres rejestrowy
ul. Poprzeczna 110 44-290 Jejkowice
NIP
6421224616
REGON
272642615
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.08.1995
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 37.00.Z ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW
  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.31.Z Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
  • 49.32.Z Działalność taksówek osobowych
  • 49.39.Z Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z Działalność usługowa związana z przeprowadzkami

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.31.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych
  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

Uprawnienia

  • 2010-03-01, 2035-04-20, Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy, Starosta rybnicki Rybnik
  • 2010-03-01, 2035-04-20, Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób, Starosta rybnicki Rybnik
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI - oferty archiwalne

  • Operator mini koparki

    • Jejkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoba z doświadczeniem i uprawnieniami na mini koparki. Praca na terenie miasta Rybnika również dla seniorów oraz obywateli Ukrainy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 584 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator koparko-ładowarki

    • Jejkowice

      Osoba z doświadczeniem i uprawnieniami na koparko-ładowarki. Praca na terenie miasta Rybnika również dla seniorów oraz obywateli Ukrainy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki wszystkich typów kl. III

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną