Czy to Twoja firma?

Bogusława Wolińska-Zalewska Zakład Piekarniczo - Cukierniczy praca

Jedwabne
produkcja pieczywa
Bogusława Wolińska-Zalewska Zakład Piekarniczo - Cukierniczy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Jedwabne
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Bogusława Wolińska-Zalewska Zakład Piekarniczo - Cukierniczy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bogusława Wolińska-Zalewska Zakład Piekarniczo - Cukierniczy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Bogusława Wolińska-Zalewska Zakład Piekarniczo - Cukierniczy - oferty archiwalne

  • Piekarz

    Bogusława Wolińska-Zalewska Zakład Piekarniczo - Cukierniczy
    • Jedwabne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wyrób i wypiek pieczywa.

      Wymagania

      • Inne wymagania: - wykształcenie zawodowe- piekarz (pożądane), wymagane: doświadczenie zawodowe w zawodzie piekarza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; zmiana nocna (godz.: 19.00-3.00)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jedwabnem