Szkoła Podstawowa w Nadborach

szkolnictwo podstawowe
Szkoła Podstawowa w Nadborach najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa w Nadborach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa w Nadborach

Dane firmowe i kontaktowe - Szkoła Podstawowa w Nadborach

Pełna nazwa
SZKOŁA PODSTAWOWA W NADBORACH
Adres rejestrowy
1A 18-420 Nadbory
NIP
7181769758
REGON
00111923000000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Szkoła Podstawowa w Nadborach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający

    • Jedwabne
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca z uczniem klasy 8 z upośledzeniem intelektualnym w stopniu umiarkowanym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: oligofrenopedagogika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ;Wymiar czasu pracy: 10 godz./tyg., godziny pracy: 08:00 - 16:30- wg. grafiku
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jedwabnem