Czy to Twoja firma?

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKI W JĘDRZYCHOWICACH praca

Jędrzychowice
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKI W JĘDRZYCHOWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKI W JĘDRZYCHOWICACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKI W JĘDRZYCHOWICACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy specjalista ds. marketingu

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Dodana

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKI W JĘDRZYCHOWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKI W JĘDRZYCHOWICACH - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka niemieckiego

    PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKI W JĘDRZYCHOWICACH
    • Jędrzychowice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z jezyka niemieckiego w grupie 3- 6 lat;
      etat 3/25 w godz. 06.00- 17.00, do uzgodnienia;
      możliwy szybszy termin zatrudnienia;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia germańska
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, pedagogika w zakresie nauczania języka obcego;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 399,48 do 506,88 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • umowa na zastępstwo

      Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem wynikającym z realizacji podstawy programowej, koncepcji pedagogicznej przedszkola/ planu pracy przedszkola oraz ponoszenie odpowiedzialnosci za jej jakość;
      godziny pracy 6.00-17.00 wg grafiku;
      pełny etat zgodnie z KN.
      umowa o pracę w zastępstwie ok. 2 lata z możliwością przedłużenia;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie z KN;
  • Nauczyciel przedszkola

    • 2 900-4 000 zł / mies.

      prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych; godziny pracy 6.00-17.00 wg grafiku;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: kierunek wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 900 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu