Czy to Twoja firma?

ABM ZGORZELEC I SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. praca

Jędrzychowice
ABM ZGORZELEC I SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ABM ZGORZELEC I SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ABM ZGORZELEC I SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn budowlanych / drogowych

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Brukarz

    • Głogów
    Dodana
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Głogów
    Dodana

Praca ABM ZGORZELEC I SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. - oferty archiwalne

  • Operator koparki / koparkoładowarki

    ABM ZGORZELEC I SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
    • Jędrzychowice
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn budowlanych małych;
      I umowa na czas określony;
      praca na terenie woj. dolnośląskiego;

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: operator koparki kl.I
      • Inne wymagania: uprawnienia i umiejętności operatora koparki lub koparkoładowarki (mogą być różne rodzaje)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną