Czy to Twoja firma?

7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie praca

Jędrzejów
7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy 7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie - oferty archiwalne

  • Pomocnik produkcji

    7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie
    • Jędrzejów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zadań pomocniczych w procesie produkcji, pomoc przy obsłudze maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz

    • Jędrzejów

      Prace z użyciem elektronarzędzi ( wiertarka, szlifierka), układanie na paletach obrobionych elementów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Jędrzejowie