Czy to Twoja firma?

Paweł Kowalczyk Firma Handlowo-Usługowa PA-KO praca

Jędrzejów
Paweł Kowalczyk Firma Handlowo-Usługowa PA-KO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Paweł Kowalczyk Firma Handlowo-Usługowa PA-KO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paweł Kowalczyk Firma Handlowo-Usługowa PA-KO

Paweł Kowalczyk Firma Handlowo-Usługowa PA-KO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Paweł Kowalczyk Firma Handlowo-Usługowa PA-KO - oferty archiwalne

  • Pracownik pizzerii

    Paweł Kowalczyk Firma Handlowo-Usługowa PA-KO
    • Jędrzejów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów, pomoc w przygotowywaniu posiłków typu fast food, obsługa kasy fiskalnej, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 miesiące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Pracownik restauracji

    • Jędrzejów

      Obsługa klienta, obsługa kasy fiskanej, przyjmowaie zamówień.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 zł/h
  • Pomoc kuchenna

    • Jędrzejów

      Obieranie warzyw i owoców, przygotowanie surówek, prace porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Jędrzejowie