Czy to Twoja firma?

MIROSŁAW GWIAZDA praca

Jednorożec
MIROSŁAW GWIAZDA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MIROSŁAW GWIAZDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIROSŁAW GWIAZDA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MIROSŁAW GWIAZDA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIROSŁAW GWIAZDA - oferty archiwalne

  • Zbrojarz

    MIROSŁAW GWIAZDA
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prace zbrojarskie an budowach

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność prac zbrojarskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa na 3 miesiace zmożliwośćią przedłużenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Murarz

    • Elbląg

      prace murarskie na obiektach budowlanych

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność zawodu murarza

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia