Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedliczu

pomoc społeczna
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedliczu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedliczu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedliczu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedliczu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedliczu - oferty archiwalne

  • Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dziecka

    • Jedlicze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji osoby zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej lub fizjoterapii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Specjalistyczne usługi opiekuńcze powinny być świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoda, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjotrapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi. _______________________________________________________ Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż pracy w jednej z następujących jednostek - szpitalu psychiatrycznym, jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówce terapii lub placówce oświatowej do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym, zakładzie rehabilitacji, innej jednostce niż wymienione w pkt. a-e, świadczącej specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi. _______________________________________ Osoby świadczące usługi muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie: umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowanie nawyków celowej aktywności, prowadzenia treningów zachowań społecznych. __________________________________ Powyższy staż nie może być zastąpiony półrocznym kursem w zakresie świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych ani praktyką odbywaną w czasie studiów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa

Pracodawcy w Jedliczach