Czy to Twoja firma?

BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE UNIBUD praca

Jaworzno
firma budowlana
BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE UNIBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE UNIBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE UNIBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE UNIBUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE UNIBUD - oferty archiwalne

  • Betoniarz-zbrojarz-cieśla szalunkowy

    BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE UNIBUD
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie zbrojeń, betonowanie, szalunki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miejsce pracy Trzebinia, powiat chrzanowski
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Technolog robót wykończeniowych (ukraina)

    • Jaworzno

      Wykonywanie robót wykończeniowych jak: szpachlowanie, malowanie, układanie płytek, montaż płyt gipsowo-kartonowych, tapetowanie, układanie posadzek

      Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie - docelowo umowa o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pracownik ogólnobudowlany (ukraina)

    • Jaworzno

      Wykonywanie prac ogólnobudowlanych

      Praca na podstawie umowy zlecenie - docelowo umowa o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane, umiejętność wykonywania prac ogólnobudowlanych

      Oferujemy

Pracodawcy w Jaworznie