Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W JAWORZNIE praca

Jaworzno
edukacja
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W JAWORZNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Jaworzno
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W JAWORZNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W JAWORZNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W JAWORZNIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - branży fryzjerskiej

    ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W JAWORZNIE
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - branży fryzjerskiej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: doswiadczenie mile widziane, uprawnienia do nauczania teoretycznych przedmiotów zawodowych - branży fryzjerskiej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 949 - 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworznie