Czy to Twoja firma?

Stadler Jarosław SPAKS praca

Jaworzno
wyrób i sprzedaż mebli
Stadler Jarosław SPAKS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Stadler Jarosław SPAKS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stadler Jarosław SPAKS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Stadler Jarosław SPAKS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stadler Jarosław SPAKS - oferty archiwalne

  • Montażysta

    Stadler Jarosław SPAKS
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie formatek meblowych, montaż mebli

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik administracyjno-biurowy/projektant

    • Jaworzno

      Obsługa klienta, wykonywanie projektów, dobór materiałów, rozpisywanie akcesoriów meblowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi komputera

      Oferujemy

Pracodawcy w Jaworznie