Garbarnia Szczakowa S.A.

produkcja - garbarstwo
Garbarnia Szczakowa S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło magazyn

Oferty pracy Garbarnia Szczakowa S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Garbarnia Szczakowa S.A.

Wybrane oferty innych pracodawców

Garbarnia Szczakowa S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Garbarnia Szczakowa S.A.

Pełna nazwa
"GARBARNIA SZCZAKOWA" SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Szklarska 5 43-602 Jaworzno
NIP
6321796454
REGON
357204536
KRS
0000024094
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
03.07.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 15.11.Z Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych
  • 15.12.Z Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich
  • 15.20.Z Produkcja obuwia
  • 32.99.Z Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 33.17.Z Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Garbarnia Szczakowa S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy

    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie surowca skór surowych, układanie skór w stosy, przekazywanie materiałów na produkcję do dalszej przeróbki

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: uprawnienia na wóżki widłowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji - operator wózka widłowego

    • Jaworzno

      praca przy produkcji i obróce skór - operator wózka widłowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Pracodawcy w Jaworznie