Leona.G Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 632

Leona.G Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 632 najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Jaworzno
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Leona.G Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 632

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Leona.G Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 632

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Leona.G Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 632 - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie zamówień dla klientów, kontakt również w języku chinskim z klientami firmy w celu odebrania i przygotowania zamówienia, współpraca z dostawcami i pracownikami firmy w jezyku chińskim

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworznie