Czy to Twoja firma?

DAN PLAST RECYKLING S.C. praca

Jaworzno
DAN PLAST RECYKLING S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Jaworzno
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DAN PLAST RECYKLING S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DAN PLAST RECYKLING S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DAN PLAST RECYKLING S.C. - oferty archiwalne

  • Operator linii produkcyjnej

    DAN PLAST RECYKLING S.C.
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa linii przetwórstwa tworzyw sztucznych
      - sortowanie materiałów
      - pomoc pry załadunku i rozładunku samochodów

      Wymagania

      • Uprawnienia: Konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia
      • Inne wymagania: doswiadczenie zawodowe min. 2 miesiące,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworznie