Czy to Twoja firma?

SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO - ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O. praca

Jaworzno
dystrybucja ciepła - dostarczanie pary wodnej i gorącej wody
SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO - ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO - ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO - ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO - ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO - ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds elektrycznych

    SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO - ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O.
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Projektowanie instalacji elektrycznych; Wykonywanie dokumentacji projektowej, powykonawczej i technicznej z zakresu instalacji elektrycznych; Rozwiązywanie problemów technicznych u Klientów i wewnątrz firmy; Wykonywanie analiz i opracowań technicznych; Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem; Nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne i pracowników SCE; Nadzór i ocena pracy instalacji elektrycznych będących własnością Spółki; Nadzór nad umowami na dostawę energii elektrycznej dla SCE

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych, OBSŁUGA KOMPUTERA [Umiejętność 1] : Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych E1i D1 ;Znajomość Prawa Energetycznego,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds technicznych - dyspozytor

    • Jaworzno

      Dysponowanie i kontrola dotrzymywania zadanych parametrów nośnika ciepła dostarczanego przez źródła (Elektrociepłownie, Kotłownie), Nadzór i monitorowanie parametrów nośnika ciepła w sieciach, stacjach wymienników
      i kotłowniach, Analiza danych w celu optymalizacji pracy sieci ciepłowniczej, Organizowanie i koordynowanie robót awaryjnych zabezpieczających ciągłość dostawy ciepła, Koordynacja prac eksploatacyjnych, konserwacyjnych, remontowych oraz inwestycyjnych prowadzonych na terenie Spółki, Współpraca ze służbami dyspozytorskimi źródeł i odbiorców, Przyjmowanie i przekazywanie właściwym komórkom, zewnętrznych zgłoszeń i interwencji, Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym standardem

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW, prawo jazdy kat B, kurs-uprawnienia SEP
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ PRAWA ENERGETYCZNEGO, OBSŁUGA KOMPUTERA

      Oferujemy

Pracodawcy w Jaworznie