Czy to Twoja firma?

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE praca

Jaworzno
handel, produkcja piekarsko-ciastkarska
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE

  • Piekarz

    SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Jaworzno
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów, przyjmowanie i wykładanie towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Specjalista w dziale finansowo-księgowym

    • Jaworzno
    • pełny etat

      Obsługa programów księgowych; weryfikacja poprawności faktur; analiza kont; dekretacja dokumentów kosztowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: ksiegowość wspomagana komputerowo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworznie