Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie praca

Jaworzno
edukacyjna w zakresie szkolnictwa
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Jaworzno
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel logistyki

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie przedmiotu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: logistyka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 046 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworznie