IMEKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Czy to Twoja firma?

IMEKA sp. z o.o. Sp. k. praca

Jaworzno

Imeka Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji niskoprądowych/teletechnicznych na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych. Nasze przedsiębiorstwo posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu powyższych instalacji. Szczegółowe informacje o firmie na stronie www.imeka.pl

IMEKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy IMEKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IMEKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IMEKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Siedziba główna

Praca IMEKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - oferty archiwalne

  • MONTER / SERWISANT INSTALACJI TELETECHNICZNYCH

    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Mile widziani absolwenci szkół średnich o profilu elektrycznym lub elektronicznym.

      Tryb pracy w naszej firmie umożliwia kontynuowanie kształcenia się (w szkołach wieczorowych, na studiach zaocznych)

      Umożliwiamy podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych z perspektywą

      na kontynuowanie pracy w dziale serwisowym naszej firmy.

      Stanowisko: MONTER / SERWISANT INSTALACJI TELETECHNICZNYCH

      Siedziba firmy: Jaworzno

      Miejsce pracy: na terenie całej Polski

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie prac w zakresie montażu instalacji alarmowych
      • układanie tras kablowych metalowych lub w korytach elektroinstalacyjnych
      • obsługa narzędzi i elektronarzędzi
      • dbałość o porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne w dziedzinie Elektryk, Elektronik
      • doświadczenie w układaniu instalacji mile widziane
      • umiejętności manualne posługiwanie się elektronarzędziami
      • umiejętność pracy w zespole
      • umiejętność pracy w warunkach presji czasu
      • prawo jazdy kat. B mile widziane
      • samodzielność i inicjatywa
      • dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność
      • gotowość do częstych podróży służbowych
      • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
      • pracę w zgranym zespole
      • atrakcyjny system wynagrodzenia (stałe wynagrodzenie oraz premie)
      • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
      • wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku

Pracodawcy w Jaworznie