Czy to Twoja firma?

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II praca

Jaworzno
edukacja, całodobowa opieka wychowawcza dla dzieci
i młodzieży
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II - oferty archiwalne

  • Opiekunka nocna

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II
    • Jaworzno
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprawowanie opieki nad osobami niepłnosprawnymi w porze nocnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Ratownik medyczny
      • Inne wymagania: kursjw. lub opiekuna osoby niepełnosprawnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Archiwista

    • Jaworzno
    • umowa o pracę

      Archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe, znajomość archiwizacji dokumentów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Jaworznie