Czy to Twoja firma?

Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej praca

Jaworzno
Organizowanie i wspieranie inicjatyw w szczególności
w dziedzinach: ochrona środowiska, pomoc społeczna, dział. oświatowa, kulturalna, kultury fizycznej i sportu, ochrony zdrowia.
Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej - oferty archiwalne

  • Stajenny - pracownik stajni dla koni (ukraina)

    Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - pojenie i karmienie koni
      - utrzymywanie boksów w czystości
      - wyprowadzanie koni na padok
      - dbanie o porządek w stajni
      - drobne naprawy w stajni

      Wymagania

      • Inne wymagania: rzetelność, uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość zakwaterowania Praca zmianowa

Pracodawcy w Jaworznie