Czy to Twoja firma?

HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA praca

Jawornik
armatura sanitarna
HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA - oferty archiwalne

  • Magazynier

    HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA
    • Jawornik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów, przyjmowanie towarów, przygotowanie towarów gotowych do wysyłki oraz załadunek, rozładunek, utrzymanie porządku w magazynie.
      Jedna zmiana: 8-16 (pn-pt).
      Stanowisko również do przyuczenia.
      Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Stanowisko pracy do przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Przedstawiciel handlowy

    • Jawornik

      Sprzedaż produktów firmy, reprezentacja firmy w kontaktach z klientem zagranicznym (kraje Bałkańskie: Serbia, Chorwacja, Albania, Kosowo, Bośnia)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
  • Pracownik działu importu

    • Jawornik

      współpraca z kontarahentami zagranicznymi, obsługa agencji celnej, sprawozdania , analizy.
      Praca na I zmianę od 8-16.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN