Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA

armatura sanitarna

Oferty pracy HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA

KSIĘGOWA - SAMODZIELNE STANOWISKO

Zawód: księgowy Rodzaj: umowa na okres próbny
HYDROLAND CHOROBIK,GAWĘDA,MALEC,WOJTYCZA-SP.JAWNA
- Współpraca, księgowanie dokumentów (w tym rozrachunków, kosztów, przychodów, wyciągów bankowych, różnic kursowych itp.) - Udział w terminowym zamykaniu ksiąg (miesięcznym ...
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Jawornik
02-12-2020
od 3000 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STRONY INTERNETOWEJ
Zawód: administrator   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Jawornik
Szczegóły
Zakres obowiązków
- tworzenie i zarządzanie treścią firmowej strony internetowej (przy współpracy z IT) inicjować i uczestniczyć we wdrożeniach zmian optymalizacji witryny, w tym rozwoju nowych funkcji i typów treści - optymalizacja i zlecanie modyfikacji i wyglądu i funkcjonalności strony pod kątem marketingowym i użyteczności dla klienta,
- bieżąca weryfikacja i aktualizacja wyświetlanych informacji oraz funkcjonalności strony
- kreatywna pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych i promujących
- tłumaczenia w języku angielskim w zakresie towarów i ich parametrów technicznych
- praca z katalogiem produktów i cennikami
- sporządzanie raportów, statystyk, analiz danych sprzedażowych i marketingowych
- dbanie o spójność przekazu marketingowego we wszystkich wykorzystywanych kanałach marketingowych
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
- znajomości trendów w marketingu i narzędzi marketingowych
- bardzo dobra obsługa programów pakietu Office / Excel, Power Point,
- znajomość obsługi programów graficznych / Corel, Photoshop
- kreatywność, inicjatywa, komunikatywność, energia, pozytywne nastawienie
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, sumienność, dokładność
- doskonała organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność, wielozadaniowość
- zmysł estetyczny, dobre wyczucie graficzne
- znajomość języka angielskiego na poziomie średnim (tłumaczenia katalogów, cenników)
- mile widziane doświadczenie w branży hydraulicznej, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZĄTACZKA BIUROWA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Jawornik
Szczegóły
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, jadalni oraz wykonywanie drobnych prac magazynowych (pakowanie)
Wymagania
NIE
32-400 Jawornik
658

Pracodawcy z miasta Jawornik