Czy to Twoja firma?

Is-Polska Sp. z o.o. praca

Jawor
Montaż podsufitek do samochodów
Is-Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logistyk Jawor
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Is-Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Is-Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Is-Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw logistyki

    Is-Polska Sp. z o.o.
    • Jawor
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1. Kontrola zamówień od klientów w EDI oraz portalu klientów.
      2. Organizacja i zamawianie transportu.
      3. Wystawianie dokumentów spedycyjnych.
      4. Udział w inwentaryzacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: Obsługa pakietu MS OFFICE/OPEN OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworze