Czy to Twoja firma?

Landmann Polska sp. z o.o. praca

Jawor
Landmann Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia magazyn

Oferty pracy Landmann Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Landmann Polska sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Landmann Polska sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Landmann Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    Landmann Polska sp. z o.o.
    • Jawor
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie wysyłek do klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Główny księgowy

    • Jawor

      Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, praktyczne zastosowanie znajomości prawa podatkowego oraz ustawy rachunkowości, sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, VAT-UE), sporządzanie deklaracji GUS, księgowanie wszelkich dokumentów księgowych i tworzenie poleceń księgowania, rozliczanie różnic kursowych, kontrola zobowiązań i należności, terminowe regulowanie zobowiązań wobec kontrahentów oraz zobowiązań publiczno- prawnych, umiejętność rozliczania krajowej i zagranicznej sprzedaży detalicznej, prowadzenie ewidencji środków trwałych i tworzenie planu amortyzacji, praktyczna znajomość gospodarki magazynowej oraz inwentaryzacji, wykonywanie wycen bilansowych, rozliczeń międzyokresowych, analiza kosztów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewenętrznymi (US, GUS), przygotowywanie dodatkowych analiz, kluczowych dla procesu zarządzania firmą, sporządzanie analiz, sprawozdań i raportów wspomagających procesy decyzyjne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe- finanse i rachunkowość, znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, znajomość języka niemieckiego- mile widziana.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN

Pracodawcy w Jaworze