MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K.

MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K.

Adres rejestrowy

MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K.

Pełna nazwa
MS TEAM ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kościuszki 13 59-400 Jawor
NIP
6951519963
REGON
021879504
KRS
0000420608
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
11.05.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
ZAWIESZONY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.13.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych
  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.12.Z Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej
  • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 42.99.Z Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca MS Team Elektro Sp. z o.o Sp. K. - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    • Jawor
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ręczne wykonywanie wykopów pod instalację elektryczną, wyrównywanie terenu, odtwarzanie nawierzchni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne), komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki

    • Jawor

      Wykonywanie wykopów instalacji elektrycznej, układanie instalacji elektrycznej, wyrównywanie terenu przy budowie instalacji elektrycznej.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, prawo jazdy kat. B, uprawnienia operatora koparko- ładowarki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Elektromonter

    • Jawor

      Budowa i podłączanie do sieci kablowych i napowietrznych nN, modernizacja stacji transformatorowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, uprawnienia E, SEP min. do 1 kV.

      Oferujemy

Pracodawcy w Jaworze