BSK FINANCE - Kazimierz Brzeziński

BSK FINANCE - Kazimierz Brzeziński najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Doradca Jawor
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy BSK FINANCE - Kazimierz Brzeziński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BSK FINANCE - Kazimierz Brzeziński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BSK FINANCE - Kazimierz Brzeziński - oferty archiwalne

  • Doradca klienta*

    • Karpacz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szkolenie adaptacyjne,znajomość produktów i procedur bankowych ,obsługa klientów banku,obsługa kasowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność budowania dobrych relacji z klientem, komunikatywność, mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworze