Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Dariusz Juchniewicz

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy samodzielnego mechanika z doświadczeniem w regeneracji skrzyń biegów zarówno manualnych jak i automatycznych. Praca na terenie Niemiec lub na Dolnym Śląsku w okolicach Legnicy (mamy dwie oferty pracy; znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana).

Wymagania:

  • doświadczenie w regeneracji manualnych skrzyńbiegów (znajomość skrzyń automatycznych będzie dodatkowym atutem);

  • sumienność, odpowiedzialność oraz punktualność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dbanie o swoje stanowisko pracy;

  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • stabilną pracę (w DE na umowę o pracę; w PL możliweróżne formy zatrudnienia);

  • atrakcyjne wynagrodzenie (możliwe premie uznaniowe);

  • możliwość dalszego rozwoju (szkolenia);

  • prace w przyjaznej atmosferze;

Kandydatów przyjmujemy na płatny okres próbny (do tygodnia czasu).

Przy zatrudnieniu w DE możliwy system 3 tygodnie pracy na 1 tydzień wolnego (lub 2 na 2). Kwestie zakwaterowania do uzgodnienia.

Praca możliwa od zaraz. Oferta skierowana jest do osóbniepijących.Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: getriebehandel1@gmail.com lub telefoniczny +49 160 996 241 15 (DE) oraz 538 464 986 (PL).

Oferty pracy Dariusz Juchniewicz

Dariusz Juchniewicz

Mechanik do regeneracji skrzyń biegów

Mechanik umowa o pracę pełny etat
- diagnoza i regeneracja skrzyń biegów
6000-12000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Głogów
30-08-2021 POLECANA

Archiwalne ogłoszenia

Mechanik   |  umowa o pracę
Jawor
Szczegóły

Zakres obowiązków

Otworzenie, diagnoza i regeneracja manualnej skrzyni biegów. Zamawianie części niezbędnych do zregenerowania skrzyni.

Wymagania

Wymagania:

59-400 Jawor
Bema 6