Czy to Twoja firma?

N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Jawiszowice
N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa serwis / montaż praca fizyczna

Oferty pracy N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pakowacz

    N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      pakowanie zniczy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy, praca stojąca. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca wykonywania pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pracownik biurowy

    • Jawiszowice
    • pełny etat

      obsługa sprzętów biurowych, przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych, uzupełnianie baz danych, komunikacja z innymi firmami, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office), Organizowanie i prowadzenie prac biurowych
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, umiejętność biegłej obsługi komputera (internet, Microsoft Office), umiejętność wykonywania prac biurowych. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jawiszowicach