Czy to Twoja firma?

AJ DECOR Firma Handlowo-Usługowa praca

Jastrzębie-Zdrój
Produkcja konstrukcji stalowych, metalowych
AJ DECOR Firma Handlowo-Usługowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy AJ DECOR Firma Handlowo-Usługowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AJ DECOR Firma Handlowo-Usługowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AJ DECOR Firma Handlowo-Usługowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AJ DECOR Firma Handlowo-Usługowa - oferty archiwalne

  • Spawacz - ślusarz

    AJ DECOR Firma Handlowo-Usługowa
    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace spawalnicze, ślusarskie oraz montażowe przy konstrukcjach stalowych i aluminiowych
      Praca w godzinach 8.00-16.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność spawania MIG/MAG, obsługa elektronarzędzi, doświadczenie jako spawacz, umiejętność czytania rysunku technicznego, zaangażowanie , umiejętność spawania metodą TIG, obsługa piły do metalu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość pracy na umowę zlecenie, jako praca dodatkowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz, montażysta konstrukcji

      Prace ślusarskie oraz montażowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie na stanowisku ślusarz , obsługa piły do metalu, obsługa elektronarzędzi
      • Inne wymagania: mile widziani emeryci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 000 PLN

      Prace spawalnicze, ślusarskie oraz montażowe przy konstrukcjach stalowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi, obsługa piły do metalu, doświadczenie jako spawacz, umiejętność spawania MIG/MAG, umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju