Czy to Twoja firma?

OPONY 24H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Jastrzębie-Zdrój
OPONY 24H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia motoryzacja

Oferty pracy OPONY 24H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPONY 24H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Główna Księgowa/Główny Księgowy

    SMART-HR
    • Żory
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Specjalista ds. księgowości

    Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp.k.
    • Hażlach
    Dodana
  • Księgowa/ Księgowy

    HAGA PLUS Sp z o.o.
    • Jastrzębie-Zdrój
    Polecana
    Dodana
  • Samodzielny Księgowy

    Metkom Król Sp.K.
    • Żory
    Polecana
    Dodana

OPONY 24H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OPONY 24H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Księgowa

    OPONY 24H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie dokumentacji spółki z o.o.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju