Czy to Twoja firma?

WIERZBIŃSKA KATARZYNA CENTRUM EDUKACYJNE SECRET praca

Jastrzębie-Zdrój
Kursy językowe, przedszkolne
WIERZBIŃSKA KATARZYNA CENTRUM EDUKACYJNE SECRET najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy WIERZBIŃSKA KATARZYNA CENTRUM EDUKACYJNE SECRET

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIERZBIŃSKA KATARZYNA CENTRUM EDUKACYJNE SECRET

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WIERZBIŃSKA KATARZYNA CENTRUM EDUKACYJNE SECRET poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WIERZBIŃSKA KATARZYNA CENTRUM EDUKACYJNE SECRET - oferty archiwalne

  • Salowa

    WIERZBIŃSKA KATARZYNA CENTRUM EDUKACYJNE SECRET
    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie w czystości pomieszczeń przedszkolnych, wydawanie posiłków, pomoc w opiece nad dziećmi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność, aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wspomagający

      prowadzenie terapii, wspomaganie dziecka z orzeczeniem

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, terapia pedagogiczna, książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju