Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRYMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z czołowych producentów przypraw w Europie. Prymat sp. z o.o. zarządza markami: Prymat, Kucharek, To Naturalne, Smak, Nadir oraz Prymat GastroLine.

Na dynamiczny rozwój firmy Prymat składają się przede wszystkim ogromne inwestycje zarówno w park maszynowy, jak i nowe technologie oraz infrastrukturę, a także skuteczne zarządzanie oparte na licznych systemach, przede wszystkim SAP, ale także ISO i HACCP.

Firma Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszą firmą, aby w końcu zostać się wizytówką przemysłu spożywczego i największym polskim producentem przypraw.

Przez ponad 30 lat funkcjonowania Prymat zdołał przekształcić się z małego przedsiębiorstwa w nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmę spełniającą najwyższe standardy zarządzania. Prymat każdego dnia dąży do realizowania swojej misji i do rozwoju w każdym z wymienionych obszarów.

Oferty pracy Prymat sp.z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój
województwo śląskie
powiat Jastrzębie-Zdrój
gmina Jastrzębie-Zdrój

Dodatkowe informacje

NIP: 6332014478
REGON: 276681517
KRS: 0000059133

Dyrektor generalny

Radosław Kasperowicz
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-11-2001
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

Technolog ds. Opakowań
technolog
Jastrzębie-Zdrój
praca stała
Operator Maszyn i Urządzeń
operator maszyn
Żory
praca stała

Pracodawcy z miasta Jastrzębie-Zdrój