Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FOXPAINT Lis Jarosław

Usługi remontowe

Oferty pracy FOXPAINT Lis Jarosław

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Zawód: specjalista ds. marketingu Rodzaj: umowa o pracę
FOXPAINT Lis Jarosław
Praca wdziale produkcji: marketing, reklama firmy, pozyskiwanie klientów, sprzedaż internetowa.
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Jastrzębie-Zdrój
13-10-2020
od 3200 zł

PRACOWNIK BUDOWLANY DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa na okres próbny
tynkowanie, gładź gipsowa, malowanie, montaż suchej zabudowy, montaż sufitów podwieszanych
od 4000 zł
13-10-2020
od 4000 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
doświadczenie na podobnym stanowisku
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Armii Krajowej 64
44-330 Jastrzębie-Zdrój
województwo śląskie
powiat Jastrzębie-Zdrój
gmina Jastrzębie-Zdrój

Dodatkowe informacje

NIP: 6331984513
REGON: 278080503

Profil działalności:

  • 16.23.Z - Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
  • 25.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
  • 25.61.Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
  • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 46.72.Z - Sprzedaż hurtowa metali i rud metali
  • 46.73.Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 47.52.Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 49.39.Z - Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z - Działalność usługowa związana z przeprowadzkami
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-04-2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Jastrzębie-Zdrój