JSW IT SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Usługi informatyczne dla Kopalń
JSW IT SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy JSW IT SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JSW IT SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Programista CNC

    Wala Sp. z o.o.
    • Wilkowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Informatyk

    MAR-KOM
    • Bielsko-Biała
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy Specjalista IT

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    Polecana
    Dodana

Praca JSW IT SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista w zespole wsparcia lokalnego

    • Knurów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: min. średnie techniczne; znajomość tematyki dot. instalacji i konfiguracji systemów Windows oraz oprogramowania użytkowego na urządzeniach komputerowych (mile widziana znajomość środowiska Active Directory), znajomość funkcjonowania sieci informatycznej i technologii internetowych, umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej pracy, samodzielność, praca w zespole, komunikatywność, ukierunkowani9e na cel, znajomość jęz. angielskiego na poziomie podstawowym, prawo jazdy kat. B, doświadczenie będzie dodatkowym atutem; zakres obowiązków: diagnostyka i usuwanie usterek zaistniałych na komputerach oraz urządzeniach peryferyjnych, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania , administracja systemami dziedzinowymi w zakresie przydzielanych uprawnień (SCCM, AVP), lokalne oraz zdalne wsparcie informatyczne użytkowników, worzenie dokumentacji, instrukcji i procedur, raportowanie wykonywanych zadań; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista w dziale wsparcia lokalnego

    • Jastrzębie-Zdrój

      Diagnostyka i usuwanie ustarek zaistniałych na komputerach oraz urządzeniach peryferyjnych, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, administaracja systemami dziedzinowymi w zakresie przydzielonych uprawnień (SCCM, AVP), lokalne oraz zdalne wsparcie informatyczne użytkowników, aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych, tworzenie dokumentacji, instrukcji i procedur, raportowanie wykonanych zadań.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, ukierunkowanie na cel, znajomość tematyki dotyczącej instalacji i konfiguracji systemów Windows oraz oprogramowania użytkowego na urządzeniach komputerowych (mile widziana znajomość środowiska Active Directory), znajomość funkcjonowania sieci informatycznej i technologii internetowych, znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, umiejętność efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej, umiejętność analitycznego myślenia, organizacja pracy własnej, komunikatywność
      • Inne wymagania: godziny pracy: 6.00-14.00 lub 7.00-15.00

      Oferujemy

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju