Czy to Twoja firma?

4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA Skład Jastrzębie praca

Jastrzębie
Q OBRONA NARODOWA
4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA Skład Jastrzębie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sektor publiczny / służby mundurowe magazyn

Oferty pracy 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA Skład Jastrzębie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA Skład Jastrzębie

4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA Skład Jastrzębie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA Skład Jastrzębie - oferty archiwalne

  • Młodszy ratownik wsp/21/0483

    4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA Skład Jastrzębie
    • Jastrzębie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 970-3 510 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,uczestniczenie w akcjach ratowniczoi -gaśniczych,obsługa punku alarmowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. C, mile widziany kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej, szkolenie podstawowe strażaka OSP, doświadczenie zawodowe na stanowisku strażak OSP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 970 - 3 510 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier - ofpr/21/0482

    • 3 138-3 708 zł / mies.

      Prowadzenie magazynu sprzętu uzbrojenia i technicznych srodków materiałowych oraz z wyposażenem wojskowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: mechaniczne
      • Uprawnienia: doświadcznie zawodowe na podobnych stanowiskach pracy, posiadanie uprawnień do prowadzenia gospodarki środkami bojowymi.Uprawnienia na wózki jezdniowe,podnoszące-mile widziane., Przeszkolenie woskowe lub służba wojskowa w strukturach logistycznych, znajomość sprzętu i wyposażenia wojskowego - mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 138 - 3 708 PLN
  • Wartownik - ofpr/21/0359

    • 2 800-3 073 zł / mies.

      strzec i bronić powierzonych osób,terenów, obiektów ,urządzeń i mienia wojskowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, mile widziana legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ , Kurs pracownika ochrony fizycznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 073 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach od 8:00 do 8:00 (24h)
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Jastrzębiu