Czy to Twoja firma?

HOTEL RESTAURACJA FALEZA Waldemar Pałka praca

Jastrzębia Góra
usługi gastronomiczne
HOTEL RESTAURACJA FALEZA Waldemar Pałka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy HOTEL RESTAURACJA FALEZA Waldemar Pałka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTEL RESTAURACJA FALEZA Waldemar Pałka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HOTEL RESTAURACJA FALEZA Waldemar Pałka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOTEL RESTAURACJA FALEZA Waldemar Pałka - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    HOTEL RESTAURACJA FALEZA Waldemar Pałka
    • Jastrzębia Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie rezerwacji, obsługa gości w recepcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jastrzębiej Górze