Czy to Twoja firma?

P.K. Oligopol Paweł Kapusta praca

Jastrzębia

Od chwili, gdy w 2003 roku otworzyłem drzwi mojej firmy P.K.Oligopol, zawsze kierowałem się jedną prostą zasadą: dostarczać usługi transportowe najwyższej jakości, zarówno dla towarów, jak i pasażerów, niezależnie od tego, czy podróżują oni po kraju, czy też przekraczają granice międzynarodowe. Zlokalizowani w malowniczej Jastrzębi, w sercu województwa mazowieckiego, zbudowaliśmy solidną reputację w branży logistycznej i transportu lądowego.

Nasza historia rozpoczęła się w grudniu 2003 roku, kiedy to z pasją i determinacją wziąłem na siebie wyzwanie stworzenia firmy, która mogłaby sprostać rosnącym wymaganiom rynku transportowego. Od tamtego czasu, P.K.Oligopol Paweł Kapusta nieustannie rozwija swoje usługi, dostosowując je do zmieniających się potrzeb naszych klientów i dynamicznego świata logistyki.

Jako właściciel, Paweł Kapusta, jestem dumny z tego, że moja firma stała się zaufanym partnerem dla wielu przedsiębiorstw i osób prywatnych. Choć nie mogę podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi naszej misji, wartości czy innowacji, mogę zapewnić, że każdy transport realizowany jest z niezachwianą uwagą na detale i zindywidualizowanym podejściem do każdego klienta.

W P.K.Oligopol rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez lata, ale również poprzez każdą pomyślnie zrealizowaną dostawę i każdego zadowolonego pasażera. Mimo że nie dysponuję informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych atutów, mogę śmiało stwierdzić, że nasza wytrwałość i zaangażowanie w dostarczanie niezawodnych usług transportowych mówią same za siebie.

Zapraszam do współpracy z P.K.Oligopol Paweł Kapusta – razem możemy pokonać każdą drogę i dotrzeć do wyznaczonego celu, ceniąc sobie bezpieczeństwo, terminowość i jakość świadczonych usług.

P.K. Oligopol Paweł Kapusta najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.K. Oligopol Paweł Kapusta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.K. Oligopol Paweł Kapusta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.K. Oligopol Paweł Kapusta

Adres rejestrowy

P.K. Oligopol Paweł Kapusta poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.K. Oligopol Paweł Kapusta - oferty archiwalne

  • Kierowca w transporcie międzynarodowym

    P.K. Oligopol Paweł Kapusta
    • Jastrzębia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 8 000-8 500 zł / mies.
    • Zapraszamy do przysyłania cv na adres mailowy p.k.oligopol@gmail.com lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefony 609 612 615

      Zakres obowiązków

      Poszukujemy kierowcy w transporcie międzynarodowym, jeździmy głównie do Turcji, czasem Serbii, Bułgarii, Grecji

      Wymagania

      - doświadczenie,

      - prawo jazdy kat. C+E,

      - ważne badania i uprawnienia,

      Oferujemy

      - praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

      - stabilność finansowa- wypłata po każdym kółku,

      - praca na nowych pojazdach marki volvo,

  • Pracownik administracyjno- biurowy

    • 2 800-3 000 zł / mies.
    • Zapraszamy do przesyłania cv na adres mailowy p.k.oligipol@gmail.com, zastrzegamy możliwość odezwania się do wybranych kandydatów.

      Firma transportowa zatrudni osobę na stanowisko pracownik administracyjno- biurowy. Do głównych obowiązków należeć będzie wystawianie faktur, obsługa korespondencji papierowej i elektronicznej, bieżące sprawy biura.

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe, mile widziana znajomość prawa pracy,

      - umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

      - znajomość pakietu office,

      - sumienność i dobra organizacja pracy własnej,

      - doświadczenie na podobnym stanowisku,

      - mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

      Oferujemy

      Zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem, o stabilnej sytuacji finansowej, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i poziomu odpowiedzialności, ciekawą pracę w nowym biurze z zapleczem socjanym.