Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo Usługowa Dob-Spaw Przmysław Dobosz praca

Jasło
Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
Firma Handlowo Usługowa Dob-Spaw Przmysław Dobosz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Jasło
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa Dob-Spaw Przmysław Dobosz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa Dob-Spaw Przmysław Dobosz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Handlowo Usługowa Dob-Spaw Przmysław Dobosz - oferty archiwalne

  • Elektryk/elektromonter/mechanik/elektronik

    Firma Handlowo Usługowa Dob-Spaw Przmysław Dobosz
    • Jasło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na serwisie, naprawa elektronarzędzi, spawarek, maszyn.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Uprawnienia SEP E+D [Umiejętność 1] : znajomość naprawy maszyn/ elektronika [Inne] : Doświadczenie jest mile widziane oraz jest podstawą do negocjacji wynagrodzenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Jasło

      Wymagania

      • Uprawnienia: uprawnienia SEP E do 1 kV

      Oferujemy

Pracodawcy w Jaśle