Czy to Twoja firma?

NZOZ KIMBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Jasło
NZOZ KIMBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Jasło
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NZOZ KIMBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ KIMBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca NZOZ KIMBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    NZOZ KIMBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jasło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa pacjentów, wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych oraz masażu leczniczego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 185 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Jasło

      Bieżąca obsługa pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej, rejestracja pacjentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: medyczne
      • Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 185,65 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi posiadać certyfikat szczepień przeciw COVID-19 (wymóg ustaw

Pracodawcy w Jaśle