Czy to Twoja firma?

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA DOM Z BIESZCZAD S.C. WIESŁAW TWARÓG, MARCIN PIĘKOŚ praca

Jasło
Produkcja wyrobów tartacznych
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA DOM Z BIESZCZAD S.C. WIESŁAW TWARÓG, MARCIN PIĘKOŚ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Jasło
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA DOM Z BIESZCZAD S.C. WIESŁAW TWARÓG, MARCIN PIĘKOŚ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA DOM Z BIESZCZAD S.C. WIESŁAW TWARÓG, MARCIN PIĘKOŚ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA DOM Z BIESZCZAD S.C. WIESŁAW TWARÓG, MARCIN PIĘKOŚ - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany-pomocnik stolarza

    FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA DOM Z BIESZCZAD S.C. WIESŁAW TWARÓG, MARCIN PIĘKOŚ
    • Jasło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomocnicze prace przy produkcji domów w technice szkieletowej, drzwi, schodów, mebli, prace montażowe przy domach z drewna, prace wykończeniowe w domach, przygotowywanie drewna do obróbki, czyszczenie, szlifowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Jasło
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Jaśle