Czy to Twoja firma?

INEX SYSTEM SPÓŁKA Z O.O. praca

Jasin
INEX SYSTEM SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) sprzedaż / zakupy hr / kadry

Oferty pracy INEX SYSTEM SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INEX SYSTEM SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INEX SYSTEM SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INEX SYSTEM SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Inżynier Produktu / Konstruktor

    INEX SYSTEM SPÓŁKA Z O.O.
    • Swarzędz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Projektowanie 3D mebli sklepowych, punktów sprzedaży, wystaw.
      • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, oraz tworzenie technologii w systemie ERP.
      • Przygotowywanie, testowanie i akceptowanie prototypów i ich wdrożenie do produkcji masowej.
      • Praca w międzynarodowym zespole.

      Nasze wymagania

      • Ukończone studia techniczne
      • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację ustną i pisemną - wiele projektów wymaga współpracy w tym języku
      • Biegła umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym – zarówno w zakresie czytania, jak i tworzenia dokumentacji
      • Znajomość programów do projektowania 3D. Znajomość Autodesk Inventor będzie dodatkowym atutem.
      • Pozytywne nastawienie do pracy oraz gotowość do tego, by zejść na warsztat i na żywo zobaczyć jak działa Twój projekt!

      Mile widziane

      • Wiedza na temat materiałów używanych przy projektowaniu mebli (płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne, blachy i profile stalowe, ...)
      • Doświadczenie w systemach ERP.

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • owoce
      • spotkania integracyjne
      • karty przedpłacone
      • dofinansowanie biletów do kina, teatru
      • dofinansowanie wypoczynku
      • paczki świąteczne
      • program rekomendacji pracowników

      Cechy charakteru

      Zdolność znajdywania kreatywnych rozwiązań.

      Wysoka dokładność i dbałość o szczegóły.

      Jeśli jesteś pasjonatem konstruowania mebli, z wykorzystaniem różnorodnych technologii: drewno, metal, tworzywa sztuczne, szkło, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

      Możesz dołączyć do kreatywnego, międzynarodowego zespołu, który nieustannie się rozwija i współpracuje z najbardziej znanymi markami na rynku światowym.

      INEX SYSTEM SP. Z O.O.

      Inex System Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma z branży mebli sklepowych i ekspozytorów POS, odnosząca sukcesy na rynku polskim i międzynarodowym.

      Świadczymy różnorodne usługi w zakresie projektowania technicznego i produkcji mebli, zawsze zachowując wysokie standardy i terminowość.

      Inżynier Produktu / Konstruktor

  • Kupiec / Buyer

    • Kostrzyn

      • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców oraz weryfikacja realizacji zamówień i cen zakupu;
      • Wysyłanie zapytań do dostawców o oferty cenowe, produkty, dokumentacje produktowe;
      • Utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych;
      • Aktualizowanie danych w systemie ERP;
      • Poszukiwanie, ocena i rozwój obecnych dostawców;
      • Negocjacje warunków zakupu.

      • Wykształcenie wyższe (Logistyka i pokrewne);
      • Doświadczenie zawodowe w zakresie zakupów i logistyki min. 2 lata;
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym – swobodna komunikacja w mowie i piśmie;
      • Praktyczna znajomość programu MS Excel;
      • Samodzielność w działaniu;
      • Komunikatywność;
      • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.

      • Znajomość systemów klasy ERP.

      Benefity

      • owoce

Pracodawcy w Jasinie