Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PHU AGATKA Agata Kurowska

SPRZEDAŻ HURTOWA ART. SPOŻYWCZYCH- sprzedaż jaj, USŁUGI TRANSPORTOWE,WARSZTAT SAMOCHODOWY

Oferty pracy PHU AGATKA Agata Kurowska

KIEROWCA KAT. B

Zawód: kierowca Rodzaj: umowa na okres próbny
PHU "AGATKA" Agata Kurowska
Przewóz towarów (art. spożywcze) do klientów, praca na terenie woj. śląskiego i małopolskiego. Praca jednozmianowa w godz. 6.00-14.00 od ...
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Jasienica
31-12-2020
od 3500 zł

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK BIUROWY 1/2 ETATU
Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Jasienica
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa zamówień, wystawianie faktur, prowadzenie rozliczeń.

Praca w Jasienicy w wymiarze 1/2 etatu - 4 godziny dziennie (godziny do ustalenia).
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Inne wymagania:
Wykształcenie minimum średnie, kierunek b/z, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy na programach do fakturowania, znajomość MS Excel, skrupulatoność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie, umiejętność pracy zespole, bardzo dobra organizoacja pracy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PHU AGATKA Agata Kurowska
43-385 Jasienica
1421

Pracodawcy z miasta Jasienica